Kalendarz

dr Weronika Gerczew

dr Weronika Gerczew

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Moje pasje zawodowe to endodoncja mikroskopowa oraz protetyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego -PTE i uczestniczką licznych konferencji naukowych, kursów oraz szkoleń z działów endodoncji i protetyki. W leczeniu stosuje najnowsze techniki stomatologiczne. W pełni angażuję się w wykonywaną pracę i nie boję się wyzwań, podejmując się skomplikowanych przypadków endodontycznych przy pomocy mikroskopu.

Obok endodoncji jest protetyka. Z największa starannością zajmuje się wykonywaniem licówek, koron i mostów. Współpracuję z jednym z najlepszych laboratoriów w Polsce co pozwala na tworzenie prac najlepiej dobranych pod względem estetycznym i funkcjonalnym i perfekcyjnie dopasowanych.

Umiejętności plastyczne, które posiadam z dużym powodzeniem wykorzystuję w przywracaniu pięknego uśmiechu za pomocą BONDINGU. W zakładce metamorfozy możecie Państwo obejrzeć zmiany uzębienia moich pacjentów.

Bonding i metoda flow injection to nowe i nieinwzyjne metody poprawy uśmiechu, które tworzę w jeden dzień dbając o każdy szczegół estetyczny i funkcjonalny.

Zawsze staram się uratować ząb, jeśli tylko rokuje.

W leczeniu kanałowym i protetyce wykorzystuję najnowocześniejsze technologie i materiały. Jestem lekarzem dentystą z powołania. Najważniejsze dla mnie jest dobro pacjenta i jego zadowolenie. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Jestem wrażliwa na piękno i interesuję się sztuką i modą.

Jak wygląda nasza klinika?

Scroll to Top
Call Now Button